Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Velkopavlovická hasičská omladina v nových mundůrech

Velkopavlovičtí mladí hasiči mohli poprvé vyrazit na soutěže v požárním útoku, a to díky novým soutěžním dresům, které pro Sbor dobrovolných hasičů Velké Pavlovice zakoupila firma Kovofůkal s. r. o., čímž bychom jí chtěli tímto poděkovat hlavně za děti, které byly z nových dresů nadšené. 

K novým dresům přibyly i nové závodní přilby a to díky sponzorství stavebnin Hicl a prodejny domácích potřeb Crhák, zbytek částky byl doplacen sborem dobrovolných hasičů. Samozřejmě i jim bychom chtěli moc poděkovat za finanční podporu naší hasičské mládeže.

Celý víkend byl ve znamení soutěží. V sobotu se mladí hasiči premiérově zúčastnili soutěže ve Tvrdonicích, kde sice skončili na posledních místech, ale rozdíl mezi nimi a vítězi nebyl veliký. Chuť si spravili na nedělní soutěži ve Valticích, kde mladší žáci skončili osmí a starší devátí. Výsledky z víkendových soutěží jsou příslibem do budoucna.

Michal Procinger


 

Fotogalerii z juniorských soutěží v požárním útoku ve Tvrdonicích a ve Valticích
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2013 Archiv SDH Velké Pavlovice

 

 

06-05-2013-BK