Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Velkopavlovčanka Karolína Osičková v pořadu Sama doma

Možná jste si v sobotu 12. března u nás ve Velkých Pavlovicích všimli dodávky označené logem České televize. Jednalo se o štáb, který s reportérkou Norou Janečkovou přijel natočit reportáž pro Sama doma do rubriky Zajímavé ženy. Paní Janečková se rozhodla tuto reportáž natočit o Karolíně Osičkové, studentce jaderného inženýrství a zpěvačce pohořelického JuniorBandu.

Karolína reportérku zaujala nejprve na reprezentačním plese městské části Brno-Královo Pole, kde ji paní Janečková slyšela zpívat. Při písni Skyfall se prý musela jít na vlastní oči přesvědčit, zda na podiu nestojí sama Adele. Když uviděla naši Karolínu, hned věděla, o kom bude další reportáž. Při dalším pátrání zjistila, že je Karolína nejen zpěvačka, ale studuje i pro dívku velmi neobvyklý obor – jadernou fyziku.

Reportáž můžete zhlédnout v pátek 1. dubna na ČT1 v pořadu Sama doma, který začíná ve 12:30 hod. Dopředu můžete nahlédnout do fotek ze všech tří prostředí natáčení. Také si Karolínu můžete poslechnout v archivu Českého rozhlasu, kde vystoupila ve dvou dílech pořadu Jožky ŠmukařeSklípek, kterým provází Václav Postránecký.

Díl s Marií Doležalovou:
http://prehravac.rozhlas.cz/audio/3505709
ve 24. minutě Ej nad Palavú (i s Jožkou Šmukařem)

Díl s Jiřím Černým:
http://prehravac.rozhlas.cz/audio/3544714
v 17. minutě Na Oravedobre
ve 32. minutě Kebych bola tak jak nejsu

Doporučuju si poslechnout oba díly celé, bylo to velmi zajímavé povídání J


 

Fotogalerii z natáčení s Karolínou Osičkovou pro pořad Sama doma
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2016 Archiv Karoliny Osičkové


30-03-2016 PV