Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Velkopavlovčáci Patrik Levčík a Dominik Kunický, hvězdy Galavečera malého fotbalu

Praha 29. listopadu 2017 – Jak jinak uzavřít pro Asociaci malého fotbalu České republiky tak úspěšnou sezonu? Slavnostně. Proto připravila na pražském Smíchově historicky první Galavečer malého fotbalu, jehož hlavní hvězdou byl Patrik Levčík, mimořádný talent z Velkých Pavlovic se svým českým reprezentačním týmem.

Hlavní myšlenka akce spočívala ve vyhodnocení končícího roku a ocenění nejlepších hráčů i týmů. Patrik Levčík vystoupal na pódium hned čtyřikrát. S výběrem Brna jako vítěz minulé sezony DRFG Superligy malého fotbalu, pak jako nejlepší hráč celostátní soutěže, následně s českou reprezentací, která ovládla mistrovství světa v Tunisku a obsadila stříbro na evropském šampionátu v Brně, a naposledy coby nejlepší hráč Asociace malého fotbalu České republiky ročníku 2016/2017.

„Jsem za to moc rád, tento rok byl náramně úspěšný a máme na co vzpomínat,“ liboval si Patrik. „Galavečer jsem si užil náramně. Nevěděl jsem, jakou úroveň bude mít, a na konci jsem byl mile překvapený. Průvodci večera jej odmoderovali perfektně a vložili do něj svůj smysl pro humor, což bylo příjemné pobavení,“ s úsměvem doplnil král premiérového Galavečera malého fotbalu Patrik Levčík.

Nejlepší hráč evropského šampionátu v Brně a fotbalový virtuos si užíval ovace sálu s téměř třemi stovkami hostů. „Z výběru Brna si na pódiu vzal mikrofon Tomáš Pospiš a prozradil lidem, které motivační řeči provádíme před každým zápasem,“ smál se Levčík. „S klukama z reprezentace jsme dostali specifické věci na památku jako kartičky, kalendáře a plakáty daného hráče nebo celého týmu, flešku se zážitky z turnajů i samozřejmě všemi zápasy a také nové kopačky od Top4Sport, za což moc děkuji,“ vzkázal rodák z Velkých Pavlovic.

Velké Pavlovice však mají jednoho oceněného, nejlepším hráčem DRFG Superligy malého fotbalu do 21 let se stal brankář brněnského výběru Dominik Kunický. „Galavečer přinesl příjemné zpestření po dlouhé sezoně. Myslím, že můžu mluvit za všechny zúčastněné, když řeknu, že večer byl perfektně připravený. Mám obrovskou radost, protože ocenění je zásluha celého brněnského výběru. Jde vidět, že v minulé sezoně nám vycházelo vše, na co jsme sáhli. A s Levčou jsme si dělali srandu, že příští galavečer může být ve Velkých Pavlovicích,“ smál se evropský šampion do 21 let Dominik Kunický.

Hlavní cenu Asociace malého fotbalu České republiky ročníku 2016/2017 získal mužský národní tým.

Výtah z Přehledu ocenění DRFG Superligy malého fotbalu ročníku 2016/2017
Nejlepší hráč do 21 let: Dominik Kunický (Brno)
Nejlepší hráč: Patrik Levčík (Brno)

Výtah z Přehledu ocenění Asociace malého fotbalu České republiky ročníku 2016/2017
Nejlepší hráč: Patrik Levčík (Brno)

Cena Asociace malého fotbalu ČR za významný úspěch
Reprezentace ČR do 21 let v malém fotbale – mistři Evropy

Hlavní cena Asociace malého fotbalu ČR
Reprezentační A tým mužů ČR v malém fotbale – vicemistři Evropy a mistři světa

Více o akci GALAVEČER MALÉHO FOTBALU * po kliknutí ZDE

Text: zdroj - www.malyfotbal.cz; zpracovala Karolína Bártová / 4.12.2017