Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

VELKÉ PAVLOVICE VČERA A DNES – nová kniha plná fotografií našeho města již v prodeji

Město Velké Pavlovice vydalo a dnes zavádí do prodeje na Turistickém informačním centru a na radnici ve Velkých Pavlovicích novou knihu s názvem VELKÉ PAVLOVICE VČERA A DNES. Jedná o ojedinělou publikaci, kde je textu jako šafránu, pestrost však zaručuje nekonečná řada fotografií. A ne ledajakých! 

Po otevření knihy okamžitě rozklíčujete jednoduchý systém – na levé straně je vždy umístěna historická černobílá fotografie a na pravé straně je naprosto totožná barevná fotografie stejného místa, ale pořízená v současné době. Takže se vám nabídne naprosto unikátní obrazová encyklopedie VELKÝCH PAVLOVIC VČERA A DNES. Nechybí stručné popisky a tam, kde bylo známo, i rok pořízení historického snímku. Některé jsou i okolo sta let staré. 

Kniha je společným dílem tria velkopavlovických autorů a to fotografa pana Oldřicha Otáhala, historika pana Stanislava Práta a starosty města Velké Pavlovice pana Jiřího Otřela.

Knihu je možné zakoupit za velmi lidovou cenu 200,- Kč. Na TIC & MěK Velké Pavlovice a na radnici, vždy v rámci běžné otevírací doby.

Dovolujeme si tvrdit, že tato kniha nesmí chybět v knihovničce žádného občana ani rodáka města Velké Pavlovice. Rozhodně je také tipem na originální dárek pro vaše blízké.

Nová kniha města Velké Pavlovice * VELKÉ PAVLOVICE včera a dnes

241526

Text: Karolína Bártová, referentka Turistického informačního centra Velké Pavlovice / Foto: Karolína Bártová / 11.5.2022