Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Velké Pavlovice sobě – potřetí

Slavnostní setkání velkopavlovických rodáků i aktivita připravená v rámci projektu „Velké Pavlovice sobě“ budou pokračovat odpoledním programem v relaxační zóně parku u zastávky ČD ve 14 hodin.

Starosta města, Ing. Pavel Procházka, představí sportovní a relaxační zařízení, které je určeno především dětem a bylo zakoupeno z prostředků dotace MPSV ČR „Obec přátelská celé rodině“. Hrací prvky vyrobila firma Tomovy parky s.r.o., díky modulům z akátového dřeva tak bude hrací prostor v parku patřit mezi nejhezčí místa v našem městě.

Všem, kteří se přijdou na nové zařízení podívat, zpestří sobotní odpoledne koncert skupiny Adamců múzický úlet z Brna. Kapela hraje „dřevěný“ poprock pro všechny generace.

Na své si přijdou také sportovci každého věku, pokud jsou fanoušky freestylových sportů. Nově vybudovaný skatepark bude otevřen v 15 hodin a návštěvníci se mohou těšit na freestylovou show. Organizátoři připravili pro návštěvníky také malé občerstvení a slibují skvělou nevšední zábavu.

 

Fotogalerii z přípravy dětského hřiště otevřete kliknutím na obrázek...

 

 

19-05-2011 RD