Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Velké Pavlovice sobě - poprvé

Sobota 21. května bude v našem městě ve znamení celodenních kulturních, sportovních i společenských akcí. Tento den je vyvrcholením jarních aktivit Velké Pavlovice sobě, které jsou již od poloviny dubna realizovány v rámci dotace z projektu Obec přátelská celé rodině. Velkopavlovičtí občané i návštěvníci města si budou moci vybrat z bohaté nabídky programů, které pro ně připravily Město Velké Pavlovice, svazek obcí Modré Hory i firma Elisha Mode z Velkých Pavlovic.

Program bude zahájen v 9 hodin ráno koncertem dechové hudby ZUŠ Velké Pavlovice, kterou vede MgA. Zbyněk Bílek. Pokud jste tuto dechovku slyšeli minulou neděli na oslavě Dne matek, jistě si ji rádi poslechnete i v sobotu dopoledne na náměstí před Radnicí. Dechová hudba bude současně koncertovat i pro velkopavlovické rodáky, které pozval na sobotní dopoledne starosta města na Setkání rodáků.

Ve stejnou dobu, tedy v 9 hodin, se můžete v turistickém areálu rozhledny Slunečná zúčastnit zahájení Májového putování po Modrých Horách. Sportovní fanoušci mohou vyrazit na cykloturistickou trasu v délce 34 km nebo na trasu pro pěší turisty dlouhou 20 km. Podle propozic akce je možno startovat v kterékoliv z pěti obcí Modrých Hor, tedy ve Velkých Pavlovicích, Bořeticích, Kobylí, Němčičkách nebo Vrbici.

Podrobné informace najdete na www.velke-pavlovice.cz → kalendář akcí.

17-05-2011 RD