Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Velké Pavlovice sobě - počtvrté

Vyvrcholením celodenního sobotního programu bude nepochybně Přehlídka modrohorských mužáckých sborů, která začne v areálu pod rozhlednou Slunečná v 19 hodin. Přehlídku pořádá v rámci Májového putování po Modrých Horách stejnojmenný svazek obcí a organizátoři se těší na pěkné počasí, stejně jako na velké množství návštěvníků z Pavlovic i ostatních koutů naší vlasti. Kromě mužáckých sborů bude vystupovat cimbálová muzika z Mistřína, moderátorkou bude Petra Polzerová z Českého rozhlasu Brno.

Areál bude připraven přivítat své návštěvníky již od 18. hodiny, kdy také začne jezdit autobusová kyvadlová doprava z Velkých Pavlovic na Slunečnou. Autobus pojede od autobusové zastávky u školy, se zastávkou na autobusovém nádraží, vždy každou další hodinu. Poslední odjezd od rozhledny Slunečná bude ve 23.00 hodin.

Autobusový jízdní řád k rozhledně Slunečná ke stažení ve formátu PDF ZDE

Organizátoři připravují dostatek dobrého jídla a v regionu Modrých Hor pochopitelně také dobrého vína. Společně je možno si posedět při večerní besedě u cimbálu.

Podrobné informace najdete na www.velke-pavlovice.cz → kalendář akcí.

 

20-05-2011 PV