Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Velké Pavlovice pomohly dětem

V neděli 27. listopadu se v sokolovně pořádal již potřetí Adventní benefiční koncert na podporu dětí z dětského domova ve Štítech s názvem „Tancem a písní pomáháme dětem“. 

Zástupci dětského domova i s dětmi dorazili hodinu před koncertem a než se stačili rozkoukat, koncert začal. 

K velkému potěšení pořadatelů se sál úctyhodně zaplnil. Jeden soubor střídal druhý a vše probíhalo podle plánu. A že se bylo na co dívat, můžou posoudit všichni Ti, kteří se koncertu zúčastnili.

Svými tanečními pásmy a písněmi nás potěšily děti od těch nejmenších až po dospělé a sklízely zasloužený obdiv. Po vystoupení čekalo všechny účinkující malé překvapení. I hosté měli možnost občerstvit se nejen kávou, nebo čajem, ale i zdravými dezerty.

Na tomto místě patří poděkování Vám všem, protože právě díky Vám se vybrala na dobrovolném vstupném překvapivá částka 19.830 Kč. Tato částka spolu s věcnými dary jak od sponzorů, tak i od občanů, byla na závěr koncertu předána do rukou zástupkyním Dětského domova ve Štítech.

A abyste věděli, jak je s Vašimi příspěvky naloženo, budeme Vás v průběhu roku o hospodaření dětského domova informovat.

Ještě jednou děkujeme všem účinkujícím a dobrovolníkům, kteří se s námi na této akci zdarma podíleli.

Poděkování dětí z dětského domova ve Štítech patří Vám všem, kteří jste přispěli:
Dobrý večer, ráda bych Vám poděkovala za krásný koncert a za všechno, co pro nás děláte.Díky táborům, které jste nám věnovali, jsem poznala úžasnou rodinku tety Zuzky, kterou mám ráda a vážím si jí. Už několik let nám plníte naše přání. Mí kamarádi z mého domova i já jsme vždy nadšení z dárků, které od Vás dostáváme. Vždy máme rozzářené oči a jsme velice šťastní, že můžeme takto trávit Vánoce.My děti Vám děkujeme za vaši podporu a lásku. Za peníze, které nám věnujete, dostaneme další výbavu do našich pokojíčků Vždy, když jsme tady u Vás, ať je léto nebo zima, nikdy se nám nechce od Vás odjíždět zpět domů. Děkujeme Vám za lásku, kterou nám dáváte a kterou nám naplňujete naše životy. 

Text: Za Dámský klub a Ekocentrum Trkmanka Zuzana Pecháčková / Foto: Radek Nesvadba / 29.11.2016

Adventní benefiční koncert na podporu dětí z dětského domova ve Štítech