Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Velké Pavlovice patří díky čtyřem místním vinařstvím mezi špičku služeb vinařské turistiky v ČR

Národní vinařské centrum začalo v polovině září 2008 udělovat historicky první certifikáty kvality služeb pro vinné sklepy, vinotéky a další subjekty vinařské turistiky. Mezi zájemci o udělení exluzivních certifikátů zaručujících pro zákazníky jistý nadstandard služeb nechyběla ani vinařství z Velkých Pavlovic. Z nich se nyní mohou titulem „Vína z Moravy – Certifikace vinařské turistiky“ prezentovat Vinařství Lacina, Marek Suský, Reichman & Reichman a Lubomír Zborovský.

Certifikace probíhá výběrem zařízení podle stanovených kritérií. Zařízení jsou rozdělena do pěti kategorií: vinařství, vinný sklep, vinotéka, restaurace s vínem a ubytování s vinařskou tematikou. Pro každou kategorii jsou samostatná kritéria. Pro objekty, kde je sdruženo více typů provozů, je možné provést jejich zvýhodněnou společnou certifikaci. Certifikace zařízení vinařské turistiky je realizována v rámci kontinuálního projektu rozvoje a podpory vinařské turistiky na Moravě a v Čechách. Projekt certifikace realizuje Národní vinařské centrum společně s Nadací Partnerství za podpory Vinařského fondu České republiky.

Certifikace obecně je známkou dosažení určité úrovně kvality, měřitelné pomocí stanovených kritérií. V turistice jsou certifikace vodítkem pro všechny, kteří očekávají a hledají dobrou kvalitu služeb. Smaltová tabulka s logem „Vína z Moravy – Certifikace vinařské turistiky“  a také certifikát umístěný v interiéru provozovny bude patřit jedné, možná dvěma stovkám zařízení ve vinařské turistice a vytvoří špičkovou třídu služeb. Zařízením se dostane výhod prezentace na národní úrovni před ostatními zařízeními. Je to pro nás příležitost zvednout laťku kvality ještě výš a ukázat to nejlepší, co ve víně a dovednostech našich vinařů je.

 

 

 

Certifikované vinařské firmy ve Velkých Pavlovicích

 

Vinařství Lacina - certifikovaný vinný sklep, certifikované vinařství

Vinařství Marek Suský - certifikovaný vinný sklep, certifikované vinařství

Vinařství Reichman & Reichman - certifikovaný vinný sklep, certifikované vinařství, certifikované ubytování

Vinařství Zborovský Lubomír - certifikovaný vinný sklep, certifikované ubytování

Oficiální logo
certifikovaného objektu

 

Certifikované objekty v projektu Cyklisté vítáni

 

Vinařství Buchtovi - turistický cíl

Vinařství Reichman & Reichman - ubytování

Penzion a Turistická ubytovna U Hiclů - ubytování

Vinium a. s. - turistický cíl

Restaurace Vinopa - stravovací zařízení

Oficiální logo
certifikovaného objektu

 

Všem certifikovaným firmám i službám přejeme hodně zákazníků a úspěchů v podnikání!

 

26-01-2009