Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Velké Pavlovice jinak. Podívejte se na tradiční místa netradičně

Máte chuť podívat se na kvarteto snímků různých zákoutí města Velké Pavlovice tak trochu jinak? Na fotografie pořízené teleobjektivem, který nabízí svým divákům nevšední podívanou příjemně navrstvené krajiny ve všech vzdálenostech s ostrými konturami? Máte jedinečnou příležitost.

Na prvním obrázku fotogalerie z ateliéru místního fotografa pana Oldřicha Otáhala si můžete prohlédnout budovu městské radnice i s věžičkou, vpravo od radnice jistě odhalíte budovy lékárny. Radnice i lékárna jsou vyfotografované ze zadní části, možná proto jste je hned nepoznali. Druhý snímek nabízí neobvyklý pohled na věž kostela Nanebevzetí Panny Marie, která se schovává za čerstvě olistěný mohutný strom. Třetí obrázek svou barevnou pestrostí prozrazuje, že se díváte na uličku Opilých sklepů pod Starou Horou a na poslední fotografii určitě poznáte budovy Vinařského Penzionu André pod Floriánkem v popředí se střechou druhého stupně základní školy s charakteristickou věžičkou.

Za krásnou fotogalerii města Velké Pavlovice panu Otáhalovi velmi děkujeme!

Město Velké Pavlovice * Netradiční záběry známých míst teleobjektivem

Text: Karolína Bártová / Foto: Oldřich Otáhal / 17.5.2022