Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Velké Pavlovice hostily Mistrovství MRS ve vícebojích

V neděli 28. dubna 2013 se již tradičně na tréninkovém hřišti TJ Slavoj uskutečnilo Mistrovství Moravského rybářského svazu ve vícebojích. Zápolení se zúčastnilo 21 závodníků ze 4 místních organizací MRS. Závod se vcelku vydařil, i když nás tentokrát trochu zlobil vítr, který v průběhu dne několikrát změnil směr, postupně z jižního až na severní.

Z domácích závodníků zvítězila ve své kategorii Julie Šulová, Ing. Jiří Šula byl třetí v devítiboji a dvakrát čtvrtý v ostatních vícebojích. V nejpočetněji obsazené kategorii žáci skončil Ondra Latýn čtvrtý, Martin Horák pátý a Lukáš Kocourek sedmý, v kategorii do 10-ti let zvítězil Tomáš Horák a Jirka Šula ml. byl třetí.

Sluší se poděkovat i těm, kteří s pořádáním soutěže pomohli - Oldovi Vymazalovi, Vašku Halmovi, Kubovi Svobodovi, Marii Šulové, Radku Bártovi, Míši Šulové a Janě Latýnové a všem domácím závodníkům.

Výsledková listina Mistrovství Moravského rybářského svazu ve vícebojích
* ke stažení po kliknutí ZDE

Ing. Jiří Šula, ředitel soutěže


 

Fotogalerii z Mistrovství Moravského rybářského svazu ve vícebojích
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2013 Michaela Šulová

 

 

29-04-2013-BK