Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Velké Pavlovice, dobrá adresa pro váš nový život

Město Velké Pavlovice je věhlasné svou útulností, čistotou, krásně upraveným veřejným prostranstvím, bohatým kulturním, společenským a sportovním vyžitím, výbornou dopravní dostupností, možností vzdělávání dětí od školky až po maturitu, zkrátka, je dobrou adresou. Avšak ne každý má dostatek času si zde sám postavit svůj vlastní dům a přesto by u nás rád bydlel. Tuto díru na trhu vyplnila velkopavlovická firma BLARA, s.r.o. majitele pana Radka Bláhy, jejíž činností je výstavba rodinných domků na klíč. 

Domky vybudované firmou BLARA, s.r.o. najdete ve Velkých Pavlovicích na ulici Kopečky (GPS 48.9031531°N, 16.8071414°E). Jedná se o moderní lokalitu Padělky, kde se nachází řada nově vystavěných rodinných domků včetně tří bytových domů a domu pro seniory. Takřka bezprostředně za domy je pěkná příroda, taktéž nově vybudované příjezdové komunikace, chodníky a dokonce i napojení na cyklostezku Krajem André.  

Nechejte se zlákat, prohlédněte si fotogalerii a přijeďte se do Velkých Pavlovic podívat. Třeba hned tuto neděli, kdy u nás začíná nejvýznamnější folklórní událost roku, Velkopavlovické krojované hody.

Vždy jste u nás, ve Velkých Pavlovicích, srdečně vítáni! 

Karolína Bártová


 

 

Fotogalerii rodinných domků vybudovaných firmou BLARA, s.r.o.
otevřete kliknutím na obrázek…

 

Foto © 2014 Mgr. Renata Bláhová

 

 

 

 

 

 

15-08-2014-BK