Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Velikonoce bez kraslic? U dětí z družinky nehrozí!

Velikonoce již klepou na dveře, a tak jsme se v úterý, dne19. dubna 2011, v naší školní družině společně se Střediskem volného času při ZŠ Velké Pavlovice naladili ryze svátečně a připravili jsme pro naše děti veselé tvoření nesoucí se v duchu nadcházejícího jarního svátku.

Všechny děti chtivé jara a Velikonoc měly možnost se zapojit do tvůrčí práce a vytvořit si hezkou pestrou výzdobu do svých pokojíčků, pro své rodiče nebo jen tak sobě pro radost. Fantazii je bezbřehá, a proto se každá vytvořená kraslice z dílny malých školáčků stala originálem, kopie byste nikde nenašli ☺!

Během dvou hodinek se na tři desítky vyfouklých vajíček proměnilo ve veselé barevné kraslice. Snad to bylo i tím, že atmosféra při práci byla vynikající a počasí nádherně velikonoční. Všechny maminky jistě ocenily krásu výrobků svých dětí, která jim navodí báječnou atmosféru i doma.

Podělte se s námi o pěknou práci našich dětí a podívejte se na fotografie, které vznikly během úterního tvořeníčka.

 

Fotogalerii z VELIKONOČNÍHO tvořeníčka otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2011 Mgr. Lenka Tesařová

 

20-04-2011-BK