Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Veletrhy Regiontour a Go odstartují již zítra

Stánek města Velké Pavlovice - srdce moravského vinařstvíJiž zítra (10. ledna 2008) odstartují na brněnském výstavišti dva turisticky velmi významné veletrhy Regiontour a Go. Vystavovatelé zde představí svá největší lákadla na letní dovolenou – Regiontour tuzemskou, Go zahraniční. 

Celé Břeclavsko má přichystáno spousty novinek. Velké Pavlovice se budou prezentovat na samostatném stánku (pavilon V, č. 9) – trhákem budou Modré Hory, tradiční nabídkou pak vinařství, cykloturistika a folklór. Mikulovsko, které se spojilo s Pohořelickem nabídnou především možnosti trávení dovolené u vody a kongresovou turistiku. Lednicko-valtický areál vsází tradičně na výjimečné památky zapsané do seznamu celosvětového dědictví UNESCO a také nabídne novinku – zimní projížďky na loďkách po zámeckém parku okořeněné pravým jihomoravským svařákem. Město Břeclav, co by pomyslná brána do Lednicko-valtického areálu, bude tuto oblast prezentovat jako celek. Mikroregion Hustopečsko si pořídilo nový stánek, kam bude návštěvníky lákat nejen na víno a folklór, ale také jako do místa s nekonečnou škálu lidové tvořivosti. Region Podluží najdete na stánku Slovácka, kde bude vedle vinařství vévodit především specifický folklór a kultura. 

Jste již dostatečně naladěni? Pokud ano, otevřete si  ZDE pozvánku a vydejte se za námi.

 

Rádi Vás na stánku Velkých Pavlovic - srdce moravského vinařství přivítáme!