Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Večer s kytičkou a písničkou - oslava MDŽ

Stalo se již zažitou tradicí členek velkopavlovického Dámského klubu sejít se při příležitosti březnového Mezinárodního dne žen, potěšit se krátkým kulturním programem, ale především si povyprávět a příjemně tak pospolu strávit jarní podvečer. Oslava MDŽ roku 2012 žen Dámského klubu se nesla v duchu motta „Večer s písničkou a kytičkou“, které bylo beze zbytku naplněno.

Dámy si zazpívaly spolu s milým hostem – harmonikářem Honzou Melicharem, květinami byl vyzdoben celý salonek vinárny U Kaderků a také bylo zcela zřejmé, že se již mílovými kroky blíží svátky jara – Velikonoce. Jedna z aktivních členek Dámského klubu, paní Marie Šulová, připravila výstavku nádherné vlastnoručně vyrobené velikonoční dekorace, kterou si bylo možné přímo na místě zakoupit.

Avšak i této oslavě a potažmo zábavě předcházelo krátké zahajovací „schůzování“. Dámy si připomněly řadu aktivit a akcí, kterých se v minulém období zúčastnily a směle plánovaly do budoucna.

 

Všechny dámy se při příležitosti letošního MDŽ velmi dobře pobavily
a my ještě jednou dodatečně přejeme vše nejlepší!

 

Karolína Bártová

 

Fotogalerii z oslavy MDŽ Dámského klubu otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2012 Marie Šulová