Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Ve Velkých Pavlovicích hrají výborný fotbal i ženy

Sobota, dne 3. března 2012, patřila ve Velkých Pavlovicích sportu, kopané a ženám. Dříve toto spojení možná vzbuzovalo dojem nepatřičné slovní hříčky, ale dnes je již fotbal v podání žen zcela běžnou sportovní záležitostí, navíc pro mužské protějšky i pěknou podívanou! Velkopavlovická tělocvična při ZŠ ožila o sobotním dnu Turnajem žen v halové kopané. Zúčastnilo se ho pět družstev z Velkých Pavlovic, Drnholce, Mutěnic, Hovoran a Nezdenic.

Po urputných napínavých bojích, nic si nezadávajících s mužskými zápasy, doprovázených hlasitým povzbuzováním a skandováním početného obecenstva a fandů nakonec zaslouženě zvítězil zlatý tým Nezdenic. Stříbrnou příčku obsadil tým Mutěnic a třetí stupínek bedny patřil hráčkám z Hovoran. Pověstná a nepopulární bramborová medaile zůstala protentokrát doma, ve Velkých Pavlovicích, Drnholec skončil pátý.

Vyhlášena byla také nejlepší brankářka turnaje, kterou se stala Adriana Smejkalová z Mutěnic, nejlepší hráčkou byla Veronika Svobodová z Hovoran a nejlepší střelkyní Hana Málková z Velkých Pavlovic.

Vítězné týmy, které se umístily na prvních třech příčkách, získaly poháry, ostatní pak věcné ceny, které byly z převážné části pořízeny díky darům našich sponzorů. Touto cestou bychom jim chtěli velmi poděkovat. A také všem spoluorganizátorům za zdárný a bezproblémový průběh celého turnaje. Děkujeme!