Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Ve školce se nadělovalo i na Tři krále!

Netradiční nadílku si užily o svátku Tří králů děti z MŠ Velké Pavlovice. Do školky dorazil objemný balík s obrovským překvapením! Po rozbalení se nestačily divit ani děti, ani paní učitelky, i když pro ně zásilka až takové překvapení nebyla, neboť ji po pečlivém výběru objednávali již před Vánocemi. Co se tedy v balíku ukrývalo? Spousta nádherných masek, přesněji řečeno pokrývek hlavy, pro děti.

Masky jsou ušity z lehkých textilních materiálů s upevněním na tzv. suchý zip pod bradičkou. Hýří barvami, jsou velmi příjemné na dotek a především – jsou krásné! Celkem přišlo šest sérií, které byly rovným dílem rozděleny do tří tříd – Berušek, Koťátek a Sluníček. Každá třída si vždy odnesla jednu sérií zvířátkových masek a jednu sérii masek pohádkových postav a povolání.

Děti se nemůžou nových masek nabažit a paní učitelky? Ty se již nyní těší, jak nové atrakce využijí při přípravě nejbližších besídek a vystoupení.

Pořízení masek nebylo levnou záležitostí – jedná se skutečně velmi kvalitní a pečlivě vypracované kousky. Tříkrálový dáreček byl uhrazen z finančních prostředků rodičů, kteří každoročně přispívají mateřské škole a tím současně i svým dětem na nákup nových hraček a jiných výukových pomůcek.

 

Fotogalerii z radosti dětí z nových masek
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2010 Karolína Bártová

 

08-01-2010-BK