Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Ve školce jako na moři!

Neděle 1. června patřila na celém světě dětem, které slavily svůj Mezinárodní svátek. Avšak ve velkopavlovické Mateřské škole se oslavovalo již minulý čtvrtek a to více než stylově a nápaditě.

Po páté hodině odpolední se otevřela brána mateřinky nejen dětem, ale i jejich rodičům, prarodičům, sourozencům a kamarádům – to proto, že se zde konal pravý a nefalšovaný NÁMOŘNICKÝ DEN. Vše bylo do poslední chvíle pro děti obrovským tajemstvím, jen věděly, že mají přijít v námořnickém obleku ...

Zahrada MŠ se tak v mžiku hemžila modrobílými postavičkami, jež plnily spousty připravených úkolů po celém areálu – lezlo se jako na správné pirátské lodi po lanovém žebříku, nosily se kbelíky naplněné vodou po lavičce, sáňkovalo se ve vaničkách po trávě, do sítěk se lovily balónky z bazénku a mnohé další. Na konec děti pokořily mořskou obludu, našly poklad plný čokoládových zlaťáků a samozřejmě nechyběla ani odměna v podobě něčeho dobrého na zub.

Paní učitelky se společně s celým personálem školky na akci výborně připravily. Za všechny děti jim za nádherně prožité odpoledne velmi děkujeme!

 

Všem dětem k jejich velkému svátku
přejeme hodně radosti
a bezstarostné dny naplněné štěstím!

               

                                                                                                                                            Foto © 2008  Karolína Bártová