Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Ve městě vyrůstá nový informační systém

Nový informační systém, který má navést zákazníky či obchodní partnery k vinařství, ubytování, firmám nebo prodejnám vznikal velmi pomalu, ale jistě.

Zbudování jednotného informačního "firemního" systému, který měl doplnit "uliční směrovky" bylo plánováno v době pořízení směrovek k ulicím.  Několik let se jej však nedařilo rozšířit. Před rokem byla započata jednání s firmami o dodání směrovek k firmám (z důvodu cenových nabídek na vyhotovení) a také byly osloveni potencionální zájemci. V listopadu roku 2015 tak začala titěrná práce s vybíráním vhodných bodů na umístění systému a vybrání vhodné barvy směrovek.  Samotní zájemci si museli rozmyslet nápis na směrovce, což nevyšlo vždy na první pokus. Přeci jenom platí - dlouhý nápis, malé písmo.

Ostatní zůstalo na firmě Signex KH Břeclav, která směrovky dodala. Hlavně vyrobit směrovku tak, aby vždy navedla návštěvníka tam, kam má namířeno.

Text. Petr Hasil / Foto: Petr Hasil / 18.10.2016

Ve městě vyrůstá nový informační systém