Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Vánoční výchovné koncerty ZUŠ pro ZŠ

Stalo se již tradicí, že před Vánocemi pořádá Základní umělecká škola Velké Pavlovice vystoupení svých žáků a učitelů pro I. i II. stupeň základní školy. Koncerty se konají ve výstavním sále v podkroví  velkopavlovické radnice, v krásném prostředí s výhledem na město. Většinou padá sníh, který pomáhá navodit vánoční atmosféru a žáci základní školy se místo vyučování mohou kochat hudbou, zpěvem i tancem a těšit se na vánoční prázdniny.

V letošním roce se koncert uskutečnil 4. prosince 2012. Žáci základní umělecké školy spolu se svými pedagogy připravili pro své spolužáky ze základní školy vystoupení Flétnového souboru Mgr. Jana Míchala, bratři Jan a Ondřej Míchalovi se představili jako sehrané klavírní duo, pásmo koled zazpíval Dívčí pěvecký sbor Květoslavy Jarošové s klavírním doprovodem Mileny Karberové.

Své umění mohl předvést i Komorní pěvecký sbor vynikajícího kontrabasisty  Mgr. Josefa Hanáka s kytarovým doprovodem Jana Míchala a Nikol Kynické. Vzletnou náladu publika navodila Cimbálová muzika Martina Čecha, která doprovodila i Folklórní taneční soubor Lucie Stránské ve Vánoční hře se zpěvy a tanci o narození Ježíška v Betlémě.

 

Ředitelka ZUŠ Milena Karberová děkuje za  výborné výkony a reprezentaci školy pedagogům i žákům,
kteří se na přípravě koncertu podíleli a přeje všem krásné vánoční svátky plné radosti, štěstí a klidu.

 

Milena Karberová, ředitelka ZUŠ Velké Pavlovice

 

Fotogalerii z VÁNOČNÍHO VÝCHOVNÉHO KONCERTU ZUŠ
pro ZŠ otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2012 Milena Karberová & Archiv ZUŠ Velké Pavlovice

 

 

06-12-2012-BK