Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Vánoční večírek s módní přehlídkou * videoreportáž

Elisha Mode – Módní salon Velké Pavlovice připravil na 1. prosince 2011 pro své klienty odpoledne s názvem „Setkání s módou“. Pro návštěvníky byla připravena módní přehlídka, krásné ženy, písně při vánočním stromku, skvělé občerstvení, vynikající vína a přišlo také na slovíčka o módě.

Módní značka Elisha vznikla v roce 1999 a je založena na tvorbě módní návrhářky Elišky Tomkové. Kolekce Elisha jsou charakteristické elegancí, podtrženou promyšlenými detaily, kvalitním designem a luxusním zpracováním, vždy v aktuálních módních trendech.

Nové kolekce se pravidelně představují na módních přehlídkách. Jsou určeny pro ženy, které milují originalitu a pocit jedinečnosti i nadčasovou eleganci.

„Od malička miluji módu a mít svůj salon byl vždy můj velký sen. Přála jsem si vybudovat místo, na kterém by se skloubila móda i krása,“ říká Eliška Tomková.

Mít styl, milovat módu, pečovat o sebe, nechat se hýčkat a užívat si života plnými doušky. Těchto pár slov vystihuje filozofii Elisha mode.

Miroslav Grégr

 

Módní přehlídka ELISHA MODE
Videostudio Grégr Velké Pavlovice

 

02-12-2011-BK