Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Vánoční ladění na velkopavlovickém gymnáziu

Již tradiční studentský jarmark Gymnázia Velké Pavlovice se uskutečnil v úterý 18. prosince 2018. V tento den se prostory školní chodby proměnily v nákupní stánky, které dýchly adventní náladou. 

Své výrobky nabízeli žáci jednotlivých tříd. Pestrou paletu vánočního cukroví, medovníků, vaflí a dalších sladkostí doplňovala vánoční přáníčka, bižuterie, obrazy, sušené plody, svíčky a jiné nápadité výtvory. Nechybělo ani teplé občerstvení, tak příznačné pro toto období, v podobě punče.

Advent je dobou očekávání a příprav, ale také dobou pomoci potřebným.  Tuto skutečnost si uvědomují i naši studenti. Rozhodli se věnovat výtěžek z prodaných výrobků a dobrovolný příspěvků z vánočního koncertu Sárince Dostoupilové. 

Stejně jako rodiče Sárinky i já si vážím toho, že myšlenka pomáhat a udělat radost někomu potřebnému našla u našich žáků, rodičů, ale i veřejnosti, širokou podporu a zájem. Moc děkujeme.

Celková částka vybraná pro Sárinku Dostoupilovou činí 30.589 Kč.

Gymnázium * Vánoční studentský jarmark a koncert v kostele

Zdroj: webové stránky Gymnázia Velké Pavlovice / Foto: Archiv Gymnázia Velké Pavlovice / 19.12.2018