Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Vánoční jarmark ladil po celý den na nostalgickou melodii

Vůně skořice, svařeného vína, tóny koled, stovky zářících světýlek, vánoční strom, zpěv, všude přítomné úsměvy na tvářích příchozích návštěvníků, podávání rukou s přáním krásných vánočních svátků, vesele pobíhající děti … Přesně tak to dnes vypadalo po celý den na tradičním Vánočním jarmarku u radnice ve Velkých Pavlovicích.

Co se dělo během dopoledne jste se již mohli dočíst v předcházející aktualitě. Avšak posíláním dopisů Ježíškovi vše teprve začalo. Po zahajovacím vystoupení dětí z Mateřské školy následovalo pásmo žáků Základní školy, studentů gymnázia, žáků Základní umělecké školy, v hlavním programu navečer nechyběl ani velkopavlovický mužácký Presúzní sbor a také již pro Vánoční jarmark neodmyslitelná country skupina Colorado.

Občany města i všechny hosty přišel pozdravit starosta Velkých Pavlovic Ing. Pavel Procházka, který při této příležitosti popřál všem radostné Vánoce a také šťastný nový rok 2009. Ten, jak sám starosta podotknul, nebude díky celosvětové finanční krizi pravděpodobně vůbec jednoduchý. Popřál lidem spousty sil všechny problémy řešit, předcházet pesimistickým náladám a také si ve slabých chvílích uvědomit, že na to co je pro nás nejdůležitější – na zdraví - nemá žádná světová krize vliv.

Jarmark pokračoval do pozdních večerních hodin. Popíjelo se, lidé si mezi sebou povídali, k tomu hrály koledy … všichni se o poslední neděli adventní roku 2008 příjemně předvánočně ladili…

 

Adventní odpoledne před radnicí ...

Foto © 2008  Ing. Zdeněk Karber

21-12-2008