Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Vánoce ve Štítech

Jak už jistě všichni víte, společně podporujeme Dětský domov ve Štítech. Naše aktivita již trvá 10 let. Nejdříve jsme začínali drobnými zásilkami oblečení po svých dětech, později jsme dělaly sbírky oblečení a hraček a nakonec jsme přidávali i menší finanční obnosy. K naší, troufnu si říct, bohulibé aktivitě, se po čase přidávají i různé spolky a skupiny a naše příspěvky rostou raketovou rychlostí.

Díky vám všem, kteří se na podpoře Dětského domova ve Štítech podílíte, ať už finančně, či materiálně, mají děti o trošku lehčí život. Díky vám dostávají dárky, které si opravdu přejí a ze kterých mají velkou radost. 

Před Vánocemi, konkrétně 19. prosince, byly do Štítů odvezeny poslední dárky, které byly uloženy pod Vánočním stromečkem Dětského domova. Tam se na vánoční besídce, 21. prosince společně, rozbalovali. A právě o tuto radost ze splněných přání bych se s vámi ráda podělila. Na fotkách uvidíte nejen vaše dárky, ale také, a to hlavně, šťastné obličeje obdarovaných dětí!

Dovolte mi, abych touto cestou všem dárcům poděkovala! Doufám, že přízeň Dětskému domovu zachováte i v dalších letech.

Vánoce ve Štítech

Text: Zuzana Pecháčková / Foto: Archiv DD Štíty / 11.1.2018