Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

VALENTÝNSKÉ RADOVÁNKY na "domečku"

V pátek podvečer, dne 11. února 2011, ožilo Středisko volného času při ZŠ Velké Pavlovice veselím a zábavou. Po delší době se zde konala tzv. „spací akce na domečku“. Úderem šesté hodiny večerní vše začalo. Početná skupinka osmi děvčat a šesti chlapců si přišla užít ty správné „Valentýnské radovánky na domečku“ a oslavit se svými kamarády a známými nadcházející svátek Svatého Valentýna. 

Společně se slečnami vychovatelkami Lenkou a Naďou, které měly vše na povel, jsme se vrhli do víru zábavy a veselí. První hodinku jsme strávili v kobercové místnosti u deskových her, kde jsme se také vzájemně trošku poznali a opadlo drobné počáteční stydění se.

Mezitím se venku setmělo, a to byl ten pravý čas pro nečekané tajné valentýnské překvapení.  Oblékli jsme se a vyšli si ztemnělým městečkem směr Floriánek. Kdo by hádal, že na nás čekala stezka odvahy, by se zmýlil. Valentýnským překvapením a vrcholem celého večera bylo pouštění lucerniček štěstí a přání.

A aby vše ladilo a připomínalo svátek zamilovaných, naše lucerničky byly stylové a měly růžovou barvičku. Na domečku nám poté Lenka s Naďou připravily lahodné toustíky k večeři a nechyběla také spousta dobrého mlsání.

Po vydatné večeři následovala zábava v podobě různých společenských her. Nejvíce úspěchů mělo hledání kolíčků po těle a sestavování živých sousoší. Zábava byla v plném proudu, do her se zapojily také vedoucí.

Co by to bylo za radovánky bez trochy hudby a tanečku? A tak jsme si pustili několik pěkných zamilovaných písniček a padl i nějaký ten ploužáček. Na dobrou noc nám ještě vedoucí pustily humorný film, u kterého jsme postupně usínali.

Ráno jsme se ještě společně nasnídali, zahráli pár stolních her, nezapomněli po sobě uklidit a nastalo loučení.  Akce se podařila, a tak jsme si slíbili, že se musíme opět na nějakém podobném „spaní na domečku“ opět sejít a zažít zase super zábavu. 

Valentýnské děti

 

Fotogalerii z VALENTÝNSKÝCH RADOVÁNEK na "domečku"
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2011 Mgr. Lenka Tesařová

 

 

14-02-2011-BK