Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Valentýnské překvapení v knihovně

Městská knihovna Velké Pavlovice připravila v letošním roce již potřetí pro své čtenáře překvapení na den sv. Valentýna. Protože letos vychází sv. Valentýn na sobotu, pro překvapení si čtenáři mohou přijít v pátek 13. února. Valentýnským překvapením budou knihy, zabalené v neprůhledném ozdobném balíčku. Do balíčků byly vloženy čtenářsky přitažlivé knihy z novinek zakoupených do knihovny v únoru 2015.

 

Každý ze čtenářů, kteří v pátek městskou knihovnu navštíví, si může vybrat balíček s knihou, jejíž název bude pro něj překvapením, vlastně půjde o takovou výpůjčku „naslepo“. Teprve po rozbalení doma čtenáři zjistí, co si vlastně vypůjčili. Podle svých zkušeností jim knihovnice do balíčků nachystala pouze to nejlepší. Nejenom ke dni sv. Valentýna, ale především jako poděkování za celoroční přízeň, podporu knihovny při jejích akcích a přátelskou spolupráci.

 

Mgr. Dana Růžičková, knihovnice


 

 

12-02-2015 PV