Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

V roce 2010 se konal 32. ročník soutěže družstev v tenise neregistrovaných hráčů regionu Podluží

Systém soutěže se hraje jednokolově, každé družstvo s každým. Každé utkání se hraje jako jednodenní, v utkání se hrají celkem tři zápasy (v pořadí nejdříve dvě dvouhry a poté jedna čtyřhra).

Tenisový klub Slavoj Velké Pavlovice tým "A", ve složení Přemysl Cendelín, Pavel Floder, Dalibor Šefránek, Jiří Matuška, Lenka Filipová, Radek Kynický se umístil na 7. místě ve třetí sezóně I. ligy. Na loňskou sezónu 2009, kde jsme skončili celkově třetí,  jsme nemohli navázat z důvodu dlouhodobých zranění hráčů. Podařilo se nám zajistit nové hráče - Jiří Matuška (Hustopeče), Lenka Filipová (Brno), Radek Kynický (V. Pavlovice), kteří pomohli svými výkony zachovat I. ligu na následující 33. ročník regionu Podluží.

Tenisový klub Slavoj Velké Pavlovice tým "B", ve složení Miroslav Levčík, Jan Melichar, Libor Pilarčík, Vladimír Řádek, odehráli sezónu 2010 ve III. lize, kde se umístili na 4. místě. V nové sezóně jistě tým zabojuje o postup do II. ligy regionu Pudluží.

 

Přemysl Cendelín

 

Více na * www.tenisbreclav.cz/tenis/ten_vysledky_10.htm
* http://www.pavlovickyopen.cz/


Všechny příznivce amatérského tenisu srdečně zveme do nové sezóny 2011
na kurty areálu Slavoj Velke Pavlovice.
Sportu zdar a tenisu zvlášť!

 

 

29-09-2010-BK