Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

V prázdninové školce je až nezvykle živo

Přestože je v srpnu Mateřská škola ve Velkých Pavlovicích pro děti uzavřena a ty si plnými doušky užívají sladkých prázdnin, v jejích budovách panuje čilý pracovní ruch. Pouhých 14 dnů před zahájením nového školního roku bylo započato s generální opravou této budovyPostupně bude provedena kompletní rekonstrukce vodoinstalací a topení, od září bude zahájena generální rekonstrukce střechy a zateplení objektu. 

Vzhledem k tomu, že se podařilo finanční prostředky zajistit až v současné době a akce nemohla být dříve zahájena, bude zahájení školního roku probíhat za ztížených podmínek. S rekonstrukcí vodoinstalací a topení souvisí kompletní rekonstrukce obkladů a dlažeb v sociálních prostorách i kuchyni. Na základě výběrových řízení budou rekonstrukci objektu provádět v oblasti zateplení a výměny střechy stavební firma Plus, s.r.o. Hodonín a v oblasti rekonstrukce topení a ZTI firma Štambacher, s.r.o. Velké Pavlovice. Po dokončení akce bude školička určitě opět o něco krásnější, komfortnější a modernější.

 

Fotogalerii z rekonstrukce sociálního zařízení v Mateřské škole Velké Pavlovice
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto: Archiv MŠ Velké Pavlovice

 

17-08-2011-BK