Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

V pondělí pro kalendář na rok 2021, bude zcela zdarma, jako všechny dárky od Ježíška ;-)

Vážení občané!

V pondělí dne 14. prosince 2020 se budou od 15:00 do 17:00 hodin na Turistickém informačním centru (Hlavní 9) a před radnicí města vydávat stolní kalendáře na rok 2021. Kalendáře dostane každý občan zcela zdarma, jako malý vánoční dáreček.

Do každé domácnosti je určen jeden kalendář, ale bude možné (spíše bychom tuto alternativu z důvodu co nejmenší kumulace lidí na jednom místě v souvislosti s COVID-19), aby jeden občan vyzvednul více kusů kalendářů, například pro své nejbližší sousedy nebo pro rodinu. Na radnici si spolu s kalendářem může každý občan vyzvednout i dezinfekci zdarma.

Původně jsme zamýšleli, jak jak jsme vás informovali v aktualitě na webových stránkách ze dne 26. listopadu 2020, že budeme letos z důvodu nepříznivé epidemiologické situace kalendáře roznášet přímo do domu. Nakonec jsme se pak rozhodli, že to nebyl nejšťastnější nápad - deštivé a sněživé počasí náš záměr totiž zhatilo. Máme obavy, že by se mohly kalendáře ušpinit či jinak poškodit.

Určitě neváhejte, udělejte si chvilku času a pro kalendář si zajděte. Dle našeho názoru je velmi povedený. Najdete v něm nejen fotografie pěkných míst a zákoutí ve městě, snímky z kulturních, společenských a sportovních akcí, ale také velmi praktické informace o svozu všech druhů odpadů, o zahájení a ukončení výběru poplatků na radnici města, o otevření sběrného dvora, o úklidu města zametací technikou, o změně času, o nejvýznamnějších kulturních akcích a lunární kalendář. Nechybí místo ani dostatek místa na vaše osobní poznámky.

Doufáme, že se Vám bude velkopavlovický kalendář líbit a že vám bude jednak
praktickým pomocníkem při osobním plánování, ale také pěknou ozdobou vašeho domova.

Text: Karolína Bártová / 11.12.2020