Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

V. Pavlovice se staly hostitelem MORAVSKÉHO POHÁRU V RYBOLOVNÉ TECHNICE 2009

V sobotu dne 3. října 2009 se na hřiště TJ Slavoj ve Velkých Pavlovicích sjelo na  60 soutěžících, kteří se zde zúčastnili Moravského poháru v rybolovné technice. Kromě České republiky mělo toto netradiční sportovní klání zastoupení také ze Slovenska a Polska.

Čeští závodníci přicestovali z mnoha koutů republiky, např. z Mostu, Volar, Písku, Bíliny, Prahy a Pelhřimova. Za Město Velké Pavlovice přivítal hosty místostarosta Ing. Zdeněk Karber, jež všem soutěžícím a také početné základně pořadatelů popřál úspěšný den, pěkné výsledky a krásné sportovní zážitky.

Zástupce vedení Moravského rybářského svazu poděkoval rodině Šulově z Velkých Pavlovic, která má na přípravě, uspořádání i samotné reprezentaci v soutěži lví podíl. Ředitelem závodu pro Moravský pohár 2009 se stal Ing. Jiří Šula (současně také účastník závodu), zástupcem hlavního rozhodčího byla paní Marie Šulová, pokladníkem Jiří Šula st. a do bodovací komise zasedla Michaela Šulová.

 

Fotogalerii z MORAVSKÉHO POHÁRU V RYBOLOVNÉ TECHNICE 2009
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2009 Ing. Zdeněk Karber

 

03-10-2009