Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

V. Pavlovice hostily dva závody v rybolovné technice

Sobota 30. dubna 2011 patřila ve Velkých Pavlovicích rybolovné technice. Na tréninkovém hřišti TJ Slavoj se uskutečnily hned dva významné závody – Přebor Moravského rybářského svazu v SEDMIBOJI „OPEN“ a Jarní kolo LIGY MLÁDEŽE SK. „B“. Obou soutěží se zúčastnilo celkem 39 závodníků. Své zastoupení zde měly místní organizace z Brna 5 (Velké Pavlovice), Kroměříže, Jihlavy, Bratislavy, Jablunkova a Ostravy. Velké Pavlovice reprezentovali v kategorii „muži“ Ing. Jiří Šula, v kategorii „mládež sk. B“ Jakub Svoboda, Pavel Gála, Jakub Procinger a Martin Horák.

 

Výsledkové listiny obou závodů ke stažení ve formátu XLS:

 

PŘEBOR MRS V SEDMIBOJI „OPEN“ – ke stažení po kliknutí ZDE
JARNÍ KOLO LIGY MLÁDEŽE SK. „B“ – ke stažení po kliknutí ZDE

 

Závody se velmi vydařily a to nejen díky krásnému slunečnému počasí, ale také díky perfektní organizaci a zabezpečení, se kterými dobrovolně vypomohli i členové Klubu sportovního rybářství při TJ Slavoj ve Velkých Pavlovicích. Zvláštní poděkování patří jmenovitě paní Marii Šulové, panu Jiřímu Šulovi st., Marku Halmovi, Zdeňku Buchtovi a především panu Radku Bártovi.

 

Ing. Jiří Šula, MO MRS Brno 5

 

Fotogalerii ze závodů v RYBOLOVNÉ TECHNICE otevřete kliknutím ZDE.

 

Videoreportáž ze závodů v RYBOLOVNÉ TECHNICE

VIDEOSTUDIO GRÉGR Velké Pavlovice

 

02-05-2011-BK/PV