Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

V. Pavlovice bodují v soutěži "Obec přátelská celé rodině"

Občané Velkých Pavlovic by si v tomto období měli držet palce, aby bylo město úspěšné v soutěži Obec přátelská celé rodině, kterou vypisuje Ministerstvo práce a sociálních věci v Praze a do které jsme se přihlásili v červenci letošního roku projektem, na jehož obsah a přílohy se můžete podívat ZDE.

V kategorii obcí do 5000 obyvatel se letos do soutěže přihlásilo 24 měst a obcí, do druhého, výběrového kola postoupily Velké Pavlovice a město Jablonné nad Orlicí. Mezi těmito městy se rozhodne o vítězi soutěže, ve které jde o krásných 500.000,- korun určených pro občanské aktivity ve městě.

Hodnotící komise MPSV ČR přijede do Pavlovic v pondělí 11. října, aby se přesvědčila, zda informace uvedené v projektu, jsou reálné. Město Velké Pavlovice děkuje všem vedoucím řízených i příspěvkových organizací i zájmových sdružení, kteří se na zpracování projektu v létě podíleli, za jejich aktivitu a těší se, že v pondělí o první místo v soutěži zabodujeme.

 

Velké Pavlovice - Obec přátelská celé rodině

 

Foto © Milán Pecka

 

05-10-2010-BK