Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

V knihovně opět proběhne Noc s Andersenem

Městská knihovna opět přivítá malé nocležníky! Z pátku 22. března na sobotu 23. března 2023 v ní totiž opět proběhne Noc s Andersenem. Pohádkové přespávání v knihovně, tentokrát na téma Dobrodružné cesty s Petrem Sísem, je určená pro děti chodících do 2. až 5.tříd. 

I letos je nutné malé nocležníky přihlásit předem – kapacita dětí je omezena! Vzhledem ke každoročnímu velkému zájmu dětí a omezenému prostoru knihovny dostanou přednost čtenáři knihovny - tzn. děti, které mají čtenářskou průkazku a platnou registraci. Je to z důvodu, že primárně byla a je Noc s Andersenem akce, která má rozvíjet čtenářství dětí.  Z toho stejného důvodu ale přivítáme rádi i nové dětské čtenáře  - registrovat můžete tedy vaše dítě současně s přihláškou.

Registrace probíhá osobně v knihovně u knihovnice, kde také dostanou rodiče spolu s přihláškou veškeré informace. Přihlášku si můžete také stáhnout ZDE, odevzdejte ji prosím v knihovně, nebo ji podepsanou odešlete emailem na knihovna@velke-pavlovice.cz nejpozději do 17. března 2024

Sraz všech malých čtenářů bude pátek 22. března na 18 hodinu, rodičům je vrátíme opět v 9 hodin v sobotu, takže v pohodě stihnou dětské kategorie Běhu o velkopavlovickou meruňku. Organizační pokyny ZDE.

Text: Lucie Gawlová, knihovnice Městské knihovny Velké Pavlovice / 7.3.2024