Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Užijte si STUDENTSKÉ VÁNOCE, už dnes!

Vánoce se blíží mílovými kroky a jejich kouzelné vábení neminulo ani studenty velkopavlovického gymnázia. Přijďte si užít těšení na Ježíška právě s nimi! Už dnes, v úterý 15. prosince 2015 si studenti připravili pro širokou veřejnost hned dvě akce.

První z nich je Vánoční jarmark, od 14.30 hodin před gymnáziem
a druhou Vánoční koncert v kostele, který začíná v 17.00 hodin.

Na jarmarku si můžete zakoupit spousty dárkového zboží a ochutnat nejrůznější vánoční laskominy a občerstvení. Na koncertě se pak v útulném teplém prostředí adventně vyzdobeného místního kostela Nanebevzetí Panny Marie zaposlouchat do tónů koled a vánočních písní.

Obě akce pořádané Gymnáziem Velké Pavlovice budou současně i počiny benefičními. Zakoupením zboží na jarmarku a dobrovolným vstupným na koncertě přispějete malé Sabince Grófové z Němčiček, která trpí závažnou chorobou vyžadující finančně náročné terapie v lázních. Více se velkém trápení malé holčičky dočtete * po kliknutí ZDE.

Kdo se nestihl zúčastnit minulý týden tradičního Srdíčkového dne nadace Život dětem a nekoupil si prozatím žádný z nabízených upomínkových předmětů, může tak učinit také právě na jarmarku. Do kasičky nám štědří dárci doposud nasypali již 9.496,- Kč. Pomůžete nám zlomit magickou hranici deseti tisíc?

Všechny srdečně na STUDENTSKÉ VÁNOCE zveme.
Těšíme se na Vás…

 

Studenti Gymnázia Velké Pavlovice * www.gymnazium.velke-pavlovice.cz


 

 

 


14-12-2015-BK