Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Už zítra bude známé jméno NOVÉHO PREZIDENTA

Čtrnáct lednových perných dnů plných historicky první české prezidentské volební kampaně je za námi a my si dnes, v pátek 25. ledna, a zítra, 26. ledna 2013, definitivně vybereme a zvolíme svého prezidenta. V I. kole voleb jsme „poslali dál“ s takřka vyrovnanou bilancí Ing. Miloše Zemana a Karla Schwarzenberga. Který z nich obstojí v právě probíhajícím II. a zároveň i konečném kole voleb záleží pouze na nás. Každý hlas je více než důležitý, každý hlas se počítá. Proto všechny občany našeho města tímto vyzýváme k co nejhojnější volební účasti.

Volebními místnostmi jsou jako před dvěma týdny zasedací místnost Městského úřadu Velké Pavlovice na Nám. 9. května 40 a učebna Ekocentra Trkmanka na Nádražní ulici č. 1. Volební lístky pro II. kolo občané neobdrželi do svých poštovních schránek. Dostanou je až ve volební místnosti od členů komise. Nezapomeňte si vzít sebou platný občanský průkaz, pas a nebo volební průkaz.

Všem zodpovědným voličům za účast v historicky první přímé volbě prezidenta České republiky pro volební období 2013-2018 předem děkujeme a avizujeme, že budeme naše občany o výsledku voleb ve Velkých Pavlovicích informovat po sečtení hlasů v sobotních odpoledních hodinách, prostřednictvím městského rozhlasu a webových stránek, co nejdříve to bude možné.

Karolína Bártová

 

Fotogalerii z II. kola první přímé volby prezidenta České republiky
ve Velkých Pavlovicích otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2013 Ing. Zdeněk Karber

 

 

25-01-2013-BK