Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Už třetí fotbalový víkend, tentokrát mladší žáci

Halový turnaj mladších žáků proběhl ve sportovní hale při ZŠ Velké Pavlovice v sobotu 25. února 2023 TJ Sokol Kobylí tak pořadatelsky navázal na dva turnajové víkendy, kdy se na tomto místě scházela přípravková družstva.

Osm družstev mladších žáků se sjelo do haly v ranních hodinách a na rychlém povrchu se pustilo do fotbalových utkání plných kombinací a osobních soubojů v systému dvou základních skupin s postupem do semifinále a doplňujícími souboji o pořadí.

První skupinu ovládlo družstvo domácích žáků z Velkých Pavlovic, kterým se však v následných finálových utkání nedařilo a skončili tak na čtvrtém místě. V druhé skupině pak zářilo rakouské družstvo z Neusiedlu, které naopak neposkvrněno postoupilo až do úplného finále, kde porazilo Slavíkovice a vyhrálo celý turnaj. Na bronzové příčce se umístili fotbalisté z Krumvíře.

Organizačnímu týmu, kdy celý turnaj odřídil rozhodčí Karel Landa z Brna, o zvukovou atmosféru se nám postaral pan Ivan Podešva, občerstvení zařídily Jana Huslíková a Jana Soukopová, všem patří velký dík. Ten také základní škole; vlastně všem, které umožňují uspořádat podobné aktivity a nebrání se spolupráci se sportovními organizacemi.

Fotbalisté z řad mládeže završují zimní aktivity v tělocvičnách a začnou se již připravovat na jarní soutěžní sezónu, která je čeká na travnatých hřištích v průběhu března až června. Tak ať se jim daří a jsou úspěšní.