Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Úspěšné halové mistrovství České republiky v rybolovné technice

V sobotu 16. března 2024 se ve sportovní hale v Dolní Cerekvi uskutečnilo 4. halové mistrovství ČR v rybolovné technice. Ve třech terčových disciplínách soutěžilo celkem rekordních 126 závodníků z celé České republiky.

Závodníkům Klubu sportovního rybářství Velké Pavlovice se toto mistrovství velmi vydařilo, Jiří Šula vybojoval stříbrnou medaili v disciplíně zátěž Arenberg a bronzový skončil v celkovém pořadí jednotlivců, navíc pomohl k vítězství družstvu Moravského rybářského svazu. Julie Šulová, získala bronzovou medaili v zátěži skish a byla členkou stříbrného družstva žen, celkově se umístila těsně 4.

Tímto závodem skončila halová sezóna a ihned započne usilovný trénink, hlavně dálkových disciplín, před venkovní sezónou. První soutěž nás čeká již 20. dubna 2024 ve Velkých Pavlovicích, kde pořádáme Mistrovství MRS ve vícebojích. A hned o dva týdny později přivítáme na tréninkovém fotbalovém hřišti celou českou špičku na jarním kole týmové soutěže 1. liga. Přijďte se podívat.

Sport * Halové mistrovství České republiky v rybolovné technice v Dolní Cerekvi

Text: Ing. Jiří Šula, předseda oddílu KSR Velké Pavlovice, z.s. / Foto: Archiv Ing. Jiří Šula / 19.3.2024