Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Úspěšná tabla velkopavlovického gymnázia ve videoreportáži

Říká se, do třetice všeho dobrého! Tato moudrost plně platí  i pro Gymnázium ve Velkých Pavlovicích. Jeho maturitní tabla významně bodovala v krajských i celostátních soutěžích „Tablo roku" v letech 2009 až 2011. Soutěž každoročně pořádá deník Mladá Fronta Dnes ve spolupráci s Rajče.net.

Píše se rok 2009. Tablo s fotografiemi Ing. Marie Holáskové získává 2. místo v krajské soutěži. Neotřelé pojetí tabla, zajímavé fotografie a vtipné použití nechtěných citátů velkopavlovských pedagogů dalo říz tablu oktávy v roce 2009.


Studenti oktávy s třídní profesorkou Ivanou Hejlovou vytvořili v roce 2010 rovněž originální tablo, za které získali 1. místo v kraji a 3. místo v České republice. Gymnázium se proměnilo v jedno obří tablo. Z fasády na nás vzhlíží 25 usměvavých tváří z fotografií o velikosti 1m x 1m.

Úspěch se dostavil i v letošním roce. Ing. Marie Holásková opět vynikajícím způsobem nafotila tablo oktávy a tak se studenty oktávy vybojovali 1. místo v kraji a 2. místo v České republice. A tak v pořadí třetí úspěch napovídá, že ve Velkých Pavlovicích „UMÍ!“ Zpovzdálí vypadá tablo jako bilbord. Ve skutečnosti na cihlové stěně naproti Gymnázia visí tablo oktávy, s pěknými fotkami maturantů. Na vtipně ztvárněném tablu, které připomíná stránku ze sociální internetové sítě Facebok, jsou třeba i rady, kde studenti najdou práci.

Miroslav Grégr

 

Úspěšná tabla velkopavlovického gymnázia
VIDEOSTUDIO GRÉGR Velké Pavlovice

 

10-06-2011 PV