Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Úspěch velkopavlovického tenisu - Veronika si odvezla 1. místo z Kroměříže

Ve dnech 12. až 14. června 2021 se konala na tenisových kurtech TC Bajda Kroměříž, soutěž mladšího žactva - JUNIOR CUP.

Ve čtyřhře se do finále probojovala jedenáctiletá velkopavlovčanka VERONIKA URBÁNKOVÁ hrající za Tenisový klub při TJ Slavoj Velké Pavlovice, která nastoupila spolu s hráčkou z Ostravy.

Finálový zápas se hraje na dvě vítězné sady ze tří, místo třetí sady se hraje super tie-break do 10 bodů rozdílem o 2 body.

Za stavu 6:1, 0:6 rozhodoval super tie-break, kde holky prohrávaly 4:9 a soupeřkám stačil poslední bod. Podařil se jim neskutečný obrat a celou sadu vyhrály 12:10 a zaslouženě jim patřil pohár a diplom za 1. místo.

O tom, že byly mladé nadějné tenistky překvapené a šťastné není pochyb! Kromě poháru a diplomu si vychutnaly také zasloužený bouřlivý potlesk svých fanoušků a podařilo se jim vykouzlit nejeden úsměv na tvářích trenérů, rodičů a všech, kteří je mají rádi a podporují je. Je snad nasnadě, že dojaté maminky nečekaný úspěch svých ratolestí štěstím oplakaly.

Verunce i její tandemové kolegyni blahopřejeme a přejeme spousty dalších úspěchů!

Tenisový klub * Veronika Urbánková vyhrála zlato na soutěži JUNIOR CUP v Kroměříži

Text: Tenisový klub TJ Slavoj Velké Pavlovice / Foto: Archiv TJ Slavoj Velké Pavlovice / 14.6.2021