Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Upozornění pro klienty České spořitelny, a.s.

Vybírat peníze půjde ve Velkých Pavlovicích beze slov
Česká spořitelna nahradí přepážkovou pokladnu bankomatem

Velké Pavlovice se od začátku července připojí k rychle rostoucí skupině měst a obcí, ve kterých obyvatelé vybírají hotovost již jen prostřednictvím bankomatu. 

Stane se tak poté, co Česká spořitelna od 1. července 2020 zruší pokladnu ve své pobočce ve Velkých Pavlovicích. Otevírací doba pobočky i rozsah péče o klienty ve všech ostatních oblastech zůstanou nezměněny. Zaměstnanci v pobočce budou v případě potřeby připraveni poradit klientům, jak lze bankomat využívat.

Kromě možnosti provádět výběry hotovosti nepřetržitě 24 denně, včetně víkendů, umožňují spořitelní bankomaty uskutečňovat také například rychlé převody peněz, které se připíšou na účet příjemce v tuzemské bance do několika vteřin. Česká spořitelna je první bankou na domácím trhu, která rychlé platby skrze své bankomaty nabízí.

V případě, že klienti i tak budou potřebovat využít pokladní přepážku s obsluhou, veškeré vklady i výběry peněz, včetně vkladních knížek, budou moci vyřizovat v Břeclavi (J. Palacha 2925), kde je pobočka České spořitelny s klasickou pokladnou.

Služby v pobočce ve Velkých Pavlovicích se zaměří zejména na poskytování finančního poradenství a správu financí klientů. Přehled nad rodinnými rozpočty a jejich správou mají klienti České spořitelny nepřetržitý také díky modernímu internetovému a mobilnímu bankovnictví George, které spořitelna klientům nabízí a které je mezi svými uživateli stále populárnější. Kromě možnosti provádět platby, investovat, či spravovat svůj penzijní účet George dokáže analyzovat i příjmy a výdaje a umožňuje tak domácnostem optimalizovat jejich hospodaření.

Zdroj: Česká spořitelna, a.s. * www.csas.cz