Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Únorové plesání Modrých Hor

Třetí únorovou sobotu se konal již tradiční Společenský ples Modrých Hor, který pořádal Dobrovolný svazek obcí Modré Hory. Tento ples je považován za mimořádnou společenskou událost a mnohými návštěvníky je označován jako vrchol společenské sezóny. V krásně vyzdobeném sále velkopavlovické sokolovny hostům k tanci i poslechu hrál Salonní orchestr Brno.

Za DSO Modré Hory zahájili XI. ročník společenského plesu starosta města Velké Pavlovice Jiří Otřel a starosta obce Vrbice František Polášek. Společně přivítali návštěvníky plesu a všem popřáli pěknou zábavu. Celým večerem pak bravurně provázela moderátorka Petra Eliášová.

V průběhu večera měli návštěvníci možnost shlédnout vystoupení tanečního studia Morava Mikulov.

Vedle hudby a tanečního vystoupení bylo připraveno občerstvení, ochutnávka modrohorských vín a chybět nemohla bohatá tombola.

Stejně jako předchozí ročníky i ten letošní se velmi vydařil, a tak nezbývá než poděkovat všem, kteří se na jeho přípravě a průběhu podíleli.

Text: Eva Bauerová, Dis. / Foto: Radek Nesvadba / 22.2.2017

Únorové plesání Modrých Hor