Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Udělejte si čas na skvělé divadlo

Městská knihovna, pod záštitou města Velké Pavlovice, vás tímto  srdečně zve na pátek 27. ledna 2017 na 19.00 hodin. Pro milovníky divadla jsme přichystali skutečnou pochoutku. Jako příspěvek k významnému výročí města a jako obohacení zimní kulturní sezóny získala knihovna jedno z vyhlášených představeni Divadla Boleradice, které se jmenuje Jízlivý glosátor. 

Je určeno všem, kteří mají rádi filmy a divadelní hry Voskovce a Wericha, kteří se skvěle bavili při forbínách Wericha a Horníčka, (vzpomínáte si ještě, jak pásky s jejich dialogy putovaly celým národem napříč celými Čechami?). Nebyl by to však odkaz W + V, kdyby režisér a herci nepostavili své představení na aktuálních společenských a politických otázkách. Představení se bude hrát ve výstavním sále Městského úřadu Velké Pavlovice.

Nejen obsah představení, ale také samotní herci – ti nejlepší ze současného souboru – Jiří Merlíček, Zbyněk Háder a Jiří Brabec jsou zárukou vynikajícího divadla a skvělé zábavy. Těšte se s námi a určitě si na divadlo udělejte čas.

Mgr. Dana Růžičková, knihovnice

Text: Mgr. Dana Růžičková, Městská knihovna Velké Pavlovice / Foto: Archiv Divadelního spolku bratří Mrštíků Boleradice / 24.1.2017

173250