Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Turistická sezóna 2007 byla zahájena seminářem TIC

Ve čtvrtek 19. dubna 2007 proběhl ve Velkých Pavlovicích seminář Turistických informačních center "Pod Pálavou", které sdružuje osm "íček" našeho regionu - Velké Pavlovice, Hustopeče, Lednice, Valtice, Břeclav, Pasohlávky, Židlochovice a Pohořelice.

Setkání se zúčastnili i vzácní hosté, kteří pracovníky proškolili na témata "Propagace vinařské turistiky a cykloturistiky" - Jan Grombíř (Moravské vinařské stezky Greenways Brno) a "Víno a vinařství" - Ing. Jiří Kopeček, Csc. (Vinařská akademie Valtice). Účelem setkání byla také vzájemná výměna zkušeností, propagačních materiálů a tím pomyslné zahájení letošní turistické sezóny.

Velkopavlovické Turistické informační centrum připravuje pro nadcházející sezónu řadu novinek, zajímavých projektů a propagačních materiálů. Turisté se již nyní mohou těšit na nové tipy cyklistických výletů po našem okolí zapracovaných do podrobných map a průvodců, na vinařský a cykloturistický projekt Modré Hory, který slavnostně odstartuje začátkem července a také na rozsáhlý a podrobný propagační materiál všech devětadvaceti obcí a měst mikroregionu Hustopečsko, který v těchto dnech vzniká na půdě našeho Infocentra.

Foto: Karolína Bártová