Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Turistická informační centra otevírají letní sezónu 2011

Referentky Turistického informačního centra ve Velkých Pavlovicích se zúčastnily ve čtvrtek, dne 24. března 2011, setkání pracovníků TIC turistické oblasti Pálava a Lednicko-valtický areál před zahájením letní sezóny 2011. Toto setkání se koná každoročně. Pracovníci všech zastoupených infocenter seznámí své kolegy s novinkami jejich města a regionu, vymění si zkušenosti, ale také propagační materiály, aby byla nabídka všech TIC Pod Pálavou pestřejší a komplexnější.

Příjemným zpestřením setkání byla krátká exkurze do mikulovského zámku, kde jsou v expozicích vystaveny úžasné a vzácné unikáty regionálního muzea. Nás osobně snad nejvíce zaujaly pohřební šaty, které byly nalezeny hluboko pod zemí v hrobkách slavného mikulovského roku Dietrichsteinů. Šaty prošly neuvěřitelně náročnou úpravou mistrů restaurátorů a nyní se mohou těmito skvosty kochat i příchozí návštěvníci a turiststé.

Karolína Bártová, TIC Velké Pavlovice

 

Fotogalerii ze setkání pracovníků TIC Pod Pálavou a LVA v inforcentru Mikulov...

 

Foto © 2011 Karolína Bártová

 

25-03-2011-BK