Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Trkmanka v obležení mužáckých sborů

Čtvrtá májová sobota s datem 25. května 2019 patřila modrohorským mužáckým sborům, které se sešly tentokrát na nádvoří Ekocentra Trkmanka ve Velkých Pavlovicích.

Odpolednem provázela naše oblíbená moderátorka Petra Eliášová, známá jednak z Českého rozhlasu Brno a také z České televize Brno, která přehlídku zahájila spolu s panem Jiřím Otřelem - zástupcem dobrovolného svazku obcí Modré Hory a zároveň i starostou města Velké Pavlovice.

Za doprovodu velkopavlovické cimbálové muziky Lašár postupně zazpívali Presúzní sbor z Velkých Pavlovic, Mužáci z Němčiček, Mužáci z Vrbice a Mužáci z Kobylí. Host letošního MODROHORSKÉHO ZPÍVÁNÍ byl slovácký soubor Hrozen z Velkých Bílovic spolu s folklórním souborem Pohárek z Týnce, které svým vystoupením zpestřily příjemné odpoledne. Na závěr večera zahrála dětská cimbálová muzika Palička při Základní umělecké škole Velké Pavlovice.

Letošní ročník 2019 organizovalo město Velké Pavlovice, které předalo štafetový kolík v podobě dobrého červeného do nejvýše položené obce Vrbice.

Těšíme se za rok na Vrbici na shledanou!

Modré Hory * Modrohorské zpívání 2019

Text: Eva Bauerová, DiS. - DSO MODRÉ HORY / Foto: Eva Bauerová, DiS. / 27.5.2019