Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Třináct jednou ranou včetně tria žhavých novinek!

To vše a mnohem víc na našem TIC! Turistické informační centrum ve Velkých Pavlovicích nabízí svým návštěvníkům tři zbrusu nová pamětní či turistická razítka k otisknutí do jejich zápisníčků, vandrbuchů a nebo turistických deníků. V rámci oslavy prvního letního dne roku 2013, tedy 21. června, jsme přidali k našim dosavadním deseti razítkům další trio s motivy zrekonstruovaného zámečku na dnešní Ekocentrum Trkmanka, tančících sklepů vinařské uličky Pod Starou Horou a Vinných sklepů Františka Lotrinského.

Starší razítka mají motivy rozhledny Slunečná,  kaple sv. Urbana, pečeti města Velké Pavlovice z roku 1770, Modrých Hor, Naučné stezky Zastavení v kraji vína a meruněk, Krajem André – rozhledna Slunečná, Krajem André – Šlechtitelská stanice vinařská, Krajem André – Na půli cesty a samozřejmě i našeho domovského a úplně nejstaršího razítka TIC s motivem hroznu révy vinné.

Přijďte si pro otisky razítek!
Nemáte-li vandrbuch, můžete si zakoupit třeba pohledy
a originálně si je pomocí razítek ozdobit!

 

Karolína Bártová


 

 

 

 

21-06-2013-BK