Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Tři zlata a jeden bronz, pro ZŠ za celoroční sběr

Základní škola Velké Pavlovice se ve školním roce 2014/2015 zúčastnila soutěže „Sbírej papír, sbírej zážitky“ pořádané společnosti Stavosur, spol. s r. o.. A jak dopadla? Opět na výtečnou! Vysbírala zlato ve všech kategoriích, za jednotlivce pro Anetku Pleskačovou, v přepočtu kilogramů na jednoho žáka i jako škola. Bronz za jednotlivce pak bral i David Dobšák.

V kategorii zúčastněných škol se umístila na 1. místě co do počtu odevzdaných kilogramů starého papíru - celkem  jsme odevzdali 63.273 kg a zároveň jsme obsadili 1. místo v přepočtu odevzdaných kilogramů na jednoho žáka – 223 kg. No a aby toho nebylo málo, má naše škola i nejlepšího jednotlivce. Tím se stala Anetka Pleskačová, která odevzdala 7.020 kg starého papíru. Třetí místo v soutěži škol břeclavského okresu patří taktéž žáku ZŠ Velké Pavlovice Davidu Dobšákovi - 5.260 kg.

Žáci převzali ocenění z rukou pana Chrástka, jednatele společnosti Stavosur, spol. s r. o.. Ten jim předal krásný dárek, který určitě právě o prázdninách hojně využijí - fotoaparát.

Ing. Lenka Bukovská, ZŠ Velké Pavlovice * www.zs.velke-pavlovice.cz


 

David Dobšák přebírá cenu za sběr starého papíru
od jednatele společnosti STAVOSUR pana Chrástka

 

Foto © 2015 Archiv ZŠ Velké Pavlovice

 

 

 


29-06-2015-BK