Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Tři generace na pódiu

V neděli 12. června 2011 v odpoledních hodinách se uskutečnil v sále na radnici II. ročník koncertu s názvem "Hraje a zpívá celá rodina", na kterém spolu se žáky velkopavlovické ZUŠ vystoupili i jejich sourozenci, rodiče a prarodiče.

V programu vystoupili sestry Eliška a Michalka Otřelovy, sestry Hanka a Zdeňka Bálkovy, sourozenci Edita a Štěpán Fůkalovi, Šimon Bedřich s maminkou Zlatkou, Beátka Bláhová s maminkou Renatou, sourozenci Lukáš a Klára Pejchlovi s maminkou Jitkou, Renatka Martincová s maminkou Renatou, Terezka Hiclová s dědečkem Vladislavem  Blatou, Natálka Drbolová s tatínkem Petrem a Vojtěch Antoš s rodiči Petrem a Lucií. 

Tradice hudebního vyučování v našem městě trvá již od roku 1949, kdy byla Hudební škola založena rodákem panem Karlem Francem. Za dlouhá léta se ve škole vystřídaly již tři generace žáků. Zástupcem první generace absolventů byl na dnešním koncertě pan Ing. Vladislav Blata, který vystoupil v pěveckém duetu se svou vnučkou Terezkou Hiclovou.

Na závěr koncertu ředitelka ZUŠ Milena Karberová poděkovala všem vystupujícím rodinám za úspěšnou účast na vydařeném koncertě. Koncert byl realizován v rámci projektu Obec přátelská rodině.

 

Fotogalerii z koncertu Hraje a zpívá celá rodina otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2011 Ing. Zdeněk Karber

13-06-2011 PV