Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Třetí setkání s dříve narozenými

Dalšího, v pořadí již třetího setkání s dříve narozenými občany našeho městečka, byla svědkem včera, tedy ve čtvrtek 2. února 2012, velkopavlovická radnice. Pozvání přijali takřka všichni a tak se, i přes třeskuté mrazy, zasedací místnost radnice zaplnila do posledního místečka. Senioři se zde sešli opět, stejně jako minulý týden, na srdečné pozvání starosty města Ing. Pavla Procházky, aby si pospolu povyprávěli, zavzpomínali a pobavili se...

Na úvod besedy zahrála na akordeon žačka ZUŠ Veronika Poláchová z třídy pana učitele Roberta Zemana a poté následovalo promítání starých fotografií, filmových sestřihů, diskutování o minulosti i budoucnosti.

I třetí seniorská beseda se nesla ve velmi uvolněné a přátelské atmosféře. Jako host byl přizván pan Roman Veverka, který na závěr zahrál několik písní na klávesy.
Zábava byla příjemná, spontánní, bavili se skutečně všichni a my doufáme, že dobře.

Příští týden bude následovat poslední z řady seniorských setkání. Jak jsme se již dříve zmiňovali, ve Velkých Pavlovicích je na šest stovek občanů ve věku 65 let a výše. Proto jsou na besedy zváni postupně dle ulic. Již nyní se na naše babičky a dědečky velmi těšíme!

Fotogalerii z třetího setkání s dříve narozenýmí otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2012 Ing. Zdeněk Karber

03-02-2012 PV