Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Třetí ples letošní sezóny patřil MILOVNÍKŮM VÍNA

Třetím plesem plesové sezóny roku 2013 byl již třetí Vinařský ples pořádaný spolkem vinařů Víno z Velkých Pavlovic. Uskutečnil se tradičně v sále velkopavlovické sokolovny, v sobotu dne 26. ledna 2013. A protože to byl ples vinařský, byl samozřejmě kromě hudby a tance zasvěcen především vínu. Tomu odpovídaly i skvělé ceny bohaté „vinné i nevinné“ tomboly. Hlavní výhry byly vskutku lákavé. Největší šťastlivec si tak odnesl poukaz na poznávací zájezd do Itálie za víny a gastronomií, nebo vysokotlaký čistič Stihl či domácí vinotéku.

Pro plesající bylo mimo nekonečné škály vín připraveno i gurmánské překvapení, občerstvení v podobě zvěřinových specialit – filet paní lesní, kančí guláš, kuřecí prsa na víně, to vše z kuchyně mistra svého díla pana Milana Koubka. K tomu všemu vyhrávala věhlasná dechová hudba Gloria, nechybělo ani atraktivní předtančení, květina pro každou dámu a také slavnostní přípitek na uvítanou.

Příští rok na IV. Vinařském plese nashledanou!

 

Karolína Bártová


 

Fotogalerii z III. VINAŘSKÉHO PLESU spolku Víno z Velkých Pavlovic
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2013 Ing. Přemysl Pálka

 

 

28-01-2013-BK